Kokořínské cyklostránky
velokokorin.info

..:: Několik možností táboření na kokořínsku ::..

Na této stránce je nškolik odkazů na kempy a tábořiště na kokořínsku. Kde jsem nalezl odkazy na oficiální stránky těchto zařízení, tak je uvádím a je lepší se podívat pro úplnost přímo tam. Ostatní ubytování (penziony, hotely atd.) jsou na samostatné stránce - odkaz je v pravém menu.

ATC Kokořín

Autocamping Kokořín

Tento camp je umístěn v jednom z bočních údolí několik set metrů před bývalým koupalištěm pod hradem ve směru od Mělníka. Podrobnější informace najdete na webu camp.kokorin.info
U splávku

Tábořiště U splávku - Kokořín


Jednoduché tábořiště u silnice kousek za odbočkou ke hradu směrem k Ráji. Podrobnější informace na webu www.taboriste-kokorin.websnadno.cz
Autocamping Mělník

Autocamping Mělník


Mělnický kemp leží v relativně klidné části města blízko areálu městského koupaliště. Podrobnější informace najdete na webu www.campmelnik.cz.
Autocamping Nedamov

Autocamping Nedamov


Kemp Nedamov je kousek od Dubé na břehu rybníka. V areálu je i letní kino. Adresa webu je www.autokemp-duba-nedamov.cz
Camp Želízy

Camp Želízy

Nachází se stranou silnice ve vesnici Želízy, která leží při hlavním tahu Mělník - Česká Lípa, kousek za Mělníkem. Kapacita je 60 osob ve 3,4 a 5-lůžkových chatkách a místo pro stany. 200 metrů od campu je i koupaliště.
Telefon: +420 777 677 823, +420 777 208 975
web: http://zelizy.cz
Camp Zahrada

Camp Liběchov

Liběchov stejně jako předchozí Želízy leží u silnice Mělník - Česká Lípa. Je vzdálen 8km od Mělníka. Jsou zde dva campy na dohled od sebe. První camp se nazývá Zahrada (viz foto). K disposici je pouze ubytování v pěti čtyřlůžkových chatách. V areálu je restaurace a bazén. Provoz je celoroční
Telefon: +420 777 335 379
web: http://www.campzahrada.cz
Druhý je v areálu místního fotbalového hřistě a je k disposici jak ubytování v chatkách, tak i místa pro stany.
Telefon: +420 315 697 132
SK Mšeno

Autokemp - ubytovna SK Mšeno

Na konci Mšena u silnice na Mladou Boleslav v prostoru Plochodrážního a fotbalového stadionu je možnost ubytování ve vlastních stanech nebo v ubytovně.
Telefon: 315 693 214, 607 846 752
web: www.mestomseno.cz/ index.php?cmd=page&id=278
Sever Mšeno

Rekreační středisko Sever - Mšeno u Mělníka

Areál se nachází v údolí na okraji obce, asi 500 m za koupalištěm. Nabízí ubytování od května do září ve čtyřlůžkových chatkách se stravováním a možností posezení v klubovně s občerstvením, pod pergolou, u krbu či u ohniště.
Telefon: 315 693 165, 603 152 356
web: www.rssever.cz

návrh a výroba: Zdeněk Šeba © 2003